top of page

BYTY FABRIKY

v rámci rezortu Fabrika ponúkame na predaj 14 investičných bytov.

Byty v rámci rekreačného rezortu Fabrika ponúkajú svojim majiteľom rôznorodé využitie. Kvalitný optický internet dáva možnosť spojiť pracovné povinnosti s relaxom. Či už je to kúpanie v termálnej vode alebo v neďalekých tajchoch, turistika v štiavnických vrchoch, cyklistika, lyžovanie alebo len prechádzky v peknej okolitej prírode.

 

Projekt je zasadený v bezprostrednej blízkosti lesa, ale len 6 km od hlavného ťahu R1. Svojou polohou v strede Slovenska sa môže stať Vašim východzím bodom na služobných cestách po Slovensku, ale aj miestom rodinnej dovolenky.

Ak ste milovníkom histórie, máte možnosť získať bývanie v blízkosti Banskej Štiavnice za výrazne nižšiu cenu ako ponúka samotná Banská Štiavnica a ešte sa vyhnete hektickému turistickému ruchu.

 

Detské ihrisko priamo pred vstupnými dverami a oddychová zóna s trávnikom alebo telocvičňa na cvičenie jogy a posilňovanie vlastnou váhou len dopĺňa celkovú ponuku.

Kto je milovníkom wellness a pred neďalekým aquaparkom uprednostňuje súkromie, v blízkej budúcnosti môžu majitelia bytov využiť aj súkromný wellness priamo v rezorte Fabrika, ako aj ihriská na športové hry priamo pod vodopádom Vyhniansky travertín.

Najnovšie typy kúrenia, klimatizácia - všetko ovládateľné cez smart aplikácie - Vám umožnia riadiť svoj druhý domov alebo kanceláriu priamo z domova a ušetriť tak náklady na energie.

Neustály rast cien nehnuteľností Vám zaručí (každých 10-15 rokov sa cena nehnuteľností zdvojnásobí – zdroj NBS), že Vami investované peniaze sa

budú zhodnocovať, či už sa rozhodnete svoj byt využívať aj na komerčný prenájom alebo nie.

Viac informácií nájdete na

DSC00991.jpg
bottom of page