top of page
O Ubytovani

O UBYTOVANÍ

Hľadáte príjemné, ale zároveň niečím zaujímavé ubytovanie v oblasti Štiavnických vrchov? Ponúkame Vám

našu novovybudovanú, luxusne zariadenú vilu a 11 loftových apartmánov, ktorá sa nachádzajú v areáli

rezortu FABRIKA. Poteší Vás nielen nadštandardne zariadený interiér, ale aj lukratívna poloha v

bezprostrednej blízkosti aquaparku Vodný raj Vyhne.

Villa
Loft Apartmany

Vila Fabrika

01

Vila si Vás už na prvý pohľad získa industriálnym štýlom s nadupanými dizajnovými doplnkami. Prenajíma sa počas celého roka, cez pracovné dni, víkendy i sviatky. Celková kapacita 13 osôb je vhodná pre rodiny s deťmi a zároveň sa môže stať miestom, kde sa uskutoční Váš firemný teambuilding. Nevšednou atrakciou je visutá sieť v rámci obývacieho priestoru, ktorá je šikovnou alternatívou pohodlnej sedačky inštalovanej hneď pod ňou. Obývacia časť je vybavená LED TV s uhlopriečkou 163 cm. Celý objekt je pokrytý kvalitným WiFi internetovým signálom, čo Vám umožní zdieľať zážitky s Vašimi blízkymi. K pohodovej atmosfére zaručene prispeje aj teplo sálajúce z tradičných krbových kachlí.

DSC00017-HDR.jpg
DSC00038-HDR.jpg

Otvorený priestor je zároveň kombináciou jedálne a plne vybavenej kuchyne. V kuchynskej linke nájdete kvalitné elektrospotrebiče vrátane umývačky riadu, sady kuchynských pomôcok a riadov. Na prípravu domácej stravy využijete elektrickú rúru, indukčnú varnú dosku, mikrovlnku s grilom, rýchlovarnú kanvicu, kombinovanú chladničku, kávovar a hriankovač. Jedálenská časť je zariadená veľkým, ručne vyrobeným jedálenským stolom so štýlovými kresielkami.

 

Pri raňajkách či kávičke si môžete posedieť za barovým pultom.

Pre Váš nočný odpočinok sú pripravené tri apartmány s vlastnou kúpeľňou s umývadlom, sprchovacím kútom a toaletou. Osušky, uteráky a hotelová kozmetika s fénom je samozrejmosťou.

 

Každý apartmán je zariadený pohodlnou manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou. Okrem interiéru Vás čaká aj exkluzívne zariadený exteriér. Na aktívny odpočinok a nezabudnuteľné chvíle sme si pre Vás prichystali workoutové a basketbalové ihrisko, kde si môžu zacvičiť a popreťahovať svalstvo aj naši najmenší návštevníci.

Apartmány v rámci vily

Apartmán Sova s rozlohou 22,5 m 2 je určený pre max. 4 osoby. K dispozícii je manželská posteľ veľkosti „king

size“ šírka 180 cm a rozťahovací gauč s plnohodnotným matracom o šírke 160 cm „queen size“. Súčasťou

apartmánu je písací stôl a kúpeľňa s WC.

Apartmán Ryba s rozlohou 27 m 2 je určený pre max. 5 osôb. Je rozdelený na 2 miestnosti oddelené zasúvacími

dverami. V jednej miestnosti je manželská posteľ veľkosti „king size“ šírka 180 cm a jednolôžková posteľ

o šírke 90 cm. V druhej miestnosti je rozťahovací gauč s plnohodnotným matracom o šírke 160 cm „queen

size“. Súčasťou apartmánu je kúpeľňa s WC.

Apartmán Kôň s rozlohou 19,5 m 2 je určený pre max. 4 osoby. K dispozícii je manželská posteľ veľkosti „king

size“ šírka 180 cm a rozťahovací gauč s plnohodnotným matracom o šírke 160 cm „queen size“. Súčasťou

apartmánu je písací stôl a kúpeľňa s WC.

DSC08974.jpg

Loftové apartmány

02

Každý z 11 apartmánov má nočnú (mezonet) a dennú časť.

V mezonetovej časti s rozlohou 18 m 2 je dispozícii manželská posteľ veľkosti „king size“ šírka 180 cm a rozťahovací gauč s plnohodnotným matracom o šírke 160 cm „queen size“. Denná časť - 33 m 2 - pozostáva s kompletne vybavenej kuchyne vrátane umývačky riadu, sady kuchynských pomôcok a riadov, elektrickej varnej dosky, mikrovlnky, rýchlovarnej kanvice, chladničky, kávovaru a hriankovača. Kuchynská časť je oddelená od obývacej časti barovým stolom s dizajnovými barovými stoličkami. V obývacej časti je LED TV s uhlopriečkou 163 cm a rozťahovacím gaučom typu Chesterfield, ktorý sa dá využiť ako prístelka s rozmerom matraca 140 x 180 cm . Celý objekt je pokrytý kvalitným WiFi internetovým signálom. Posuvné dvere umožňujú takmer úplne prepojiť obývaciu časť apartmánu s prekrytou terasou o rozlohe 14 m 2 . Súkromie terasy s vonkajším sedením zlepšujú bambusové steny oddeľujúce terasy susediacich apartmánov.

bottom of page